Hakkımızda

20170117201409_logo.jpg

Hakkımızda

Vizyonumuzu ve Misyonumuzu oluşturan değerlerin en başında gelen; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen İREMCAR uzun yıllar otomotiv sektöründe değişik alanlarda hizmet vererek araç kiralama, vip transfer hizmeti, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör personel servis taşımacılığı hizmeti vermek amacıyla sektördeki yerini almıştır. Şirketlerin talep ve isteklerini kendilerine verilmiş bir görev olarak yorumlamış ve bu doğrultuda hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için tüm imkan ve olanakların kullanılması gerektiğine inanmış ve bu inançla çalışmış ve çalışmalarını en üst seviyelere çıkarmak için tüm gayretlerine devam edecektir.

Şirketimiz Antalya merkezli olmasına karşın müşterilerinin talep ve arzuları doğrultusunda İSTANBUL ,ANKARA  ve İZMİR bölgelerinde kendi ekibi ve araçlarıyla hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuzla ve istediğiniz özelliklerde ekonomik sınıfın yanı sıra orta ve lüks gruplarla da araç kiralanabileceği gibi otel rent a car hizmetleri, otel misafir transfer ve  VIP transfer hizmetleri  yapmaktadır. Sizinle birlikte olmak ve katkıda bulunmaktan dolayı memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.